Blog,Opinie o mnie

Opinie – jak się ze mną pracuje?

W życiu zawodowym miałam możliwość poznać różnych ludzi. Jestem im wdzięczna za lata wspólnej pracy – za ich czas, zaangażowanie, wsparcie i zaufanie. Jak oni oceniają pracę ze mną? Oto ich opinie.

Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować współpracę z Anną Wysocką. Przez wiele lat pracowałyśmy wspólnie przy wielu projektach, w tym także przy eventach. Praca zespołowa, pełne zaangażowanie w realizację zadania, terminowość i sumienność to atuty współpracy z Anią. Zawsze można było liczyć na pomoc z jej strony. Godny współpracownik do pracy zespołowej, tym bardziej, że ogromną dawkę poczucia humoru dorzuca w gratisie.

Katarzyna Bobrycka


Wiadomo, jak kogoś nie pochwalisz, to inni nie będą wiedzieć, że ktoś jest dobry. Drodzy pracodawcy, jeśli szukacie pracowników, którzy pomogą Waszej firmie rozwinąć skrzydła, to szukacie właśnie Anny Wysockiej. Jest kreatywna, profesjonalna, lubi podejmować wyzwania. Pracowałam z nią przy różnych działaniach z klientami, przy eventach. Polecam!

Monika Nowakowska


Ania to osoba solidna, pracowita i otwarta na nowe wyzwania. Świetnie sprawdza się w pracy indywidualnej oraz zespołowej. Z zaangażowaniem realizuje powierzone zadania, a przy tym zawsze jest gotowa do pomocy innym. Warto mieć takiego człowieka w swoim zespole 🙂

Krystyna Jabłońska


Z Anną Wysocką miałem okazję współpracować w latach 2020-2022. Byliśmy w stałym kontakcie przy realizacji projektów współrealizowanych przez redakcję „Gazety Olsztyńskiej”. Były to m.in. konferencje, gale i kongresy o wymiarze lokalnym i regionalnym, a także działania integracyjne w firmie. Anna w ramach tych projektów przeprowadzała działania reklamowo-marketingowe, koordynowała działania wewnątrz organizacji oraz partnerów z zewnątrz, angażowała się także w techniczne aspekty realizacji.

W czasie całego czasu współpracy Anna wykazywała się ogromnym zaangażowaniem w realizację powierzonych zadań na każdym ich etapie, dobrą organizacją pracy, empatią i chęcią pomocy i kooperacji. Łączyła pracę koncepcyjną i kreatywną z administracyjną. Podchodziła profesjonalnie do wyzwań, była ambitna. Cały okres współpracy oceniam bardzo dobrze.

Dawid Zmuda


Miałam okazję współpracować z Anią Wysocką przy kilku różnych projektach i okazjach. Za każdym razem byłam pod wrażeniem jej zaangażowania, profesjonalizmu i otwartości na nowe wyzwania. Powiedzieć, że „żadnej pracy się nie boi”, to nic nie powiedzieć. Najważniejsze jest jednak to, że potrafi okiełznać chaos w głowach współpracowników i doprowadzić do końca każde zadanie. Jest skuteczna i świetnie zorganizowana. Na co dzień stroni od hasła „nie da się”, więc z nią „daje się” o wiele więcej niż z innymi. Na każdą sytuację ma przynajmniej kilka rozwiązań.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że Ania dba o dobrą atmosferę w zespole i wykazuje się dużą empatią w relacjach z innymi. To między innymi dlatego współpracownicy zatrzymują jej numer w telefonie nawet po tym, jak projekt zostanie doprowadzony do końca.

Daria Bruszewska-Przytuła


Miałam przyjemność współpracować z Anią Wysocką przy wielu projektach oraz eventach. Jest osobą, która sumiennie i terminowo realizuje powierzone jej zadania. Nigdy się nie poddaje i profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy. Pani Ania cechuje się ogromną kreatywnością i umiejętnością pracy w zespole, a swoim poczuciem humoru potrafi rozładować każdą napiętą sytuację.

Kinga Rajewska


Ania jest dobrym współpracownikiem. Można na niej polegać w wielu sytuacjach — tych stabilnych, kiedy potrzebny jest zwykły brainstorming i tych wymagających, kiedy potrzebne są wsparcie lub ratunek. Można jej powierzyć odpowiedzialne zadania w ramach zespołu, jak i samodzielne projekty. Ania z całą pewnością wywiąże się z nich znakomicie. Jako brand manager współpracowałam z Anią przy realizacji dużych projektów eventowych na szczeblu regionalnym. Zawsze była wspierająca i niezwykle zaangażowana. Obserwowałam ją też przy samodzielnej realizacji powierzanych jej projektów. Choć czasami wydawały się niemożliwe do zrealizowania, Ania stawała na wysokości zadania. Jeśli miałabym opisać Anię — pracownika jedynie w trzech słowach, byłoby to: profesjonalizm, odpowiedzialność i zaangażowanie. O jej innych zaletach warto przekonać się osobiście!

Agnieszka Jasińska